PATTAYA: De stad Pattaya gonst van hoge verwachtingen nu ze zich voorbereidt op de 29e editie van de Burapa Pattaya Bike Week, die plaatsvindt van 12 tot 14 februari onder het thema “Wheels of Nostalgia 2026”.
Tijdens een persconferentie bij Terminal 21, geleid door adjunct-burgemeester Siwat Boonkerd, werd de focus van dit jaar onthuld: het bevorderen van evenemententoerisme en het creëren van een bruisende sfeer in de stad.
Het evenement belooft niet alleen motorliefhebbers aan te trekken, maar ook toeristen die willen genieten van de unieke charme van de biker-cultuur. Met een thema dat “Wheels of Nostalgia” weerspiegelt, worden bezoekers meegenomen op een reis door de geschiedenis van motorfietsen, compleet met een parade van voertuigen uit alle hoeken van de wereld.
De organisatie heeft acht verschillende zones opgezet, waaronder de Rock Stage, King Stage en Junior Stage, waar een scala aan live muziekoptredens zal plaatsvinden. Daarnaast zijn er stuntshows, een zone voor motorgeluidsystemen en diverse eet- en winkelmogelijkheden. Dit alles is bedoeld om een levendige sfeer te creëren die zowel inwoners als toeristen aantrekt.
Khun Natthaphop Yomjinda, burgemeester van Bang Lamung, benadrukte de groei van het evenement en de internationale deelname van motorclubs: “Dit toont de potentie van Pattaya als centrum voor internationale evenementen.”
Op 14 februari vindt er een grootse parade door de stad plaats, die om 14:00 uur begint. Dit biedt een perfecte gelegenheid voor de lokale gemeenschap en bezoekers om de opwinding van het evenement te ervaren.
De Burapa Pattaya Bike Week is een must voor motorliefhebbers en iedereen die op zoek is naar een unieke ervaring. De toegang is gratis en het belooft een weekend vol muziek, vriendschap en onvergetelijke herinneringen te worden.
Als lokale verslaggever sta ik altijd open voor interviews en reacties van bezoekers en organisatoren om een breder beeld van Pattaya te schetsen. Stuur me gerust een berichtje voor meer details of als je andere vragen hebt! Sterker nog, als je iets in de spotlight wilt zetten voor onze medelanders, laat het me weten.
Verslag door Olleke Bolleke in Pattaya
