Oude mannenpraat: Thailand streeft naar ‘hoogwaardige toeristen’. Ik trof enkele expats die hun visie op de behoeften van Pattaya met mij wilden delen.

PATTAYA:- Op mijn vaste stekje, waar ik tijdens mijn wandeling graag even rust, tref ik altijd een stel oudere expats aan. Hoewel dit een uitstervend ras is, zijn zij heel resoluut in hun beweringen.

Ik legde hen de stelling voor of de Thaise regering bereid is te luisteren naar expats die pleiten voor verbeteringen in Pattaya om hoogwaardige reizigers aan te trekken. Pattaya is een populaire bestemming, maar er is bezorgdheid over de respons van de overheid op de feedback van de buitenlandse gemeenschap.

Een expat suggereert een herziening van de prijsstructuur bij toeristische attracties, strengere handhaving van verkeerswetten en het aantrekkelijker maken van de stad door middel van schoonmaak en bloembakken. Deze voorstellen zijn voortgekomen uit frustratie over inconsistente wetshandhaving en visuele verloedering.

Daarnaast worden sarcastische opmerkingen gemaakt over de demografische verschuiving van bezoekers, waarbij gepleit wordt voor meer focus op westerse reizigers.

Er zijn ook ernstige zorgen over de veiligheid en het imago van Pattaya, met meldingen van criminaliteit en drugsmisbruik. Expats vragen om verbeterd immigratie- en visabeleid, evenals eerlijkere prijzen en effectieve wetshandhaving.

De centrale boodschap is dat de buitenlandse gemeenschap verlangt naar een schoner, veiliger en beter beheerd Pattaya.

De vraag blijft of de regering daadwerkelijk luistert naar deze zorgen of dat ze verloren gaan in de anonimiteit. Om deze stelling wat vervolg te geven, vraag ik u:

Snelle Jelle, uw stadsreporter in Pattaya

Tags:

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Leave the field below empty!