SAMUT SAKHON — Een navigatiesysteem is handig, maar soms leidt het je naar een plek waar je liever niet terechtkomt. Dat overkwam deze middag een 83-jarige automobiliste in Tha Chin, in de Samut Sakhon. Haar gps stuurde haar richting Bangkok, recht een U-bochtbrug op die alleen voor motorfietsen is bestemd.

De vrouw was op pad met twee andere vrouwen. Ze hadden eerder Tha Chalom bezocht om daar vegetarisch te eten en wilden daarna terug naar Bangkok. Toen de bestuurster haar navigatie instelde, wees de route volgens het bericht naar het U-bochtpunt voor motorfietsen.

Rond 13.50 uur reed de auto de smalle brug op, aan Rama II Road. Daar bleek al snel dat verder rijden niet mogelijk was. Keren lukte evenmin, en door de smalle doorgang was achteruit terugrijden te gevaarlijk.

De drie vrouwen kwamen daardoor vast te staan boven op de brug. Hoe de auto uiteindelijk is weggehaald en wanneer dat precies gebeurde, heeft de politie niet bekendgemaakt.

Bron: ThaiPost