PHUKET:-Een buitenlandse toerist ligt in levensgevaar na een val van een hotel in Patong eergisteravond onder raadselachtige omstandigheden. De alarmmelding kwam om 18.36 uur binnen, waarna de politie van Patong zich onmiddellijk naar de plaats des onheils begaf. Hulpdiensten van de Kusoldharm Phuket stichting sloten zich aan bij de reddingsoperatie.
Bij aankomst vonden de hulpverleners de man bewusteloos maar nog levend, met meerdere gebroken ledematen. “Hij was bewusteloos maar had een polsslag”, zo bevestigde de politie. De gewonde toerist werd naar het Patong Ziekenhuis gebracht. Zijn toestand is onbekend.
Onderzoekers proberen uit te vinden hoe de man in deze kritieke situatie terechtkwam. Voorlopige rapporten geven weinig details, en het is nog niet duidelijk of hij een hotelgast was of op bezoek.
Politie luitenant-kolonel Somprasong merkte op dat ze de identiteit van de man proberen vast te stellen en de omstandigheden van het voorval onderzoeken. Camerabeelden worden bekeken om zijn laatste bewegingen te reconstrueren.
Hotelpersoneel en mogelijke getuigen worden ondervraagd. De omgeving rond het hotel is tijdelijk afgesloten terwijl het onderzoek doorgaat.