Britse man voert toneelstukje op een luchthaven in Thailand op, wat hem een flinke gevangenisstraf zal opleveren.

PHUKET:- Een Britse man zorgde gisteren voor veel opschudding op de luchthaven van Phuket. Hij kwam van een vlucht uit Shanghai met Juneyao Air, toen hij plotseling op de grond viel, begon te rollen en te schreeuwen.

Beelden laten zien dat hij op zijn rug ligt, op zijn borst slaat en schreeuwt dat hij doodgaat. Tijdens dat toneelstukje viel er per ongeluk 4,11 gram cocaïne uit zijn zak, wat poeder op de grond achterliet.

Politie Majoor Akkarapon bevestigde dat het cocaïne was, een verboden drug in Thailand. De man werd aangeklaagd voor illegaal bezit en het importeren van drugs. Hij werd naar het politiebureau gebracht en zal lange tijd in de gevangenis doorbrengen.

De man is 29 jaar en heet Jamie Louis Swain; hij komt uit Enfield, Noord-Londen. Hij wacht nu op een rechtszitting bij de rechtbank.

Olleke Bolleke in Pattaya

Tags:

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Leave the field below empty!