Ambulance in Oost-Thailand rijdt door rood, met twee dodelijke slachtoffers en 13 gewonden tot gevolg

RAYONG:- Enkele dagen geleden vond er in de namiddag een ernstig ongeval plaats waarbij een ambulance werd aangereden en op de zijkant terechtkwam, met meerdere gewonden als gevolg. Dit tragische voorval deed zich voor ter hoogte van het verkeerslicht in Ban Chang, provincie Rayong.

Bij het ongeval raakten in totaal 7 mensen gewond, waaronder 4 studenten. De Siam Rayong reddingsdienst arriveerde snel op de plaats van het ongeval om hulp te bieden. Alle gewonden zijn inmiddels naar het ziekenhuis gebracht.

Het incident werd veroorzaakt door een particuliere auto die de ambulance raakte terwijl deze op weg was om gewonden op te halen. Toen de ambulance het kruispunt bereikte, negeerde deze een rood verkeerslicht en werd geraakt door een auto die van de andere kant kwam. Dit leidde ertoe dat de ambulance kantelde en tegen een andere auto botste die stopte voor het verkeerslicht, wat resulteerde in meerdere gewonden, waaronder 2 ernstig gewonden.

Olleke Bolleke in Rayong

Tags:

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Leave the field below empty!