Zaterdagavond weerklinkt in het Tiffany Theater in Pattaya: spiegeltje, spiegeltje aan de wand, wie is de mooiste in Thailand?

Zaterdagavond weerklinkt in het Tiffany Theater in Pattaya: spiegeltje, spiegeltje aan de wand, wie is de mooiste in Thailand?

PATTAYA: Komende zaterdag, 28 februari 2026, om 19.00 uur vindt de beroemde wedstrijd “Miss Tiffany’s 2026” plaats in Pattaya. Dit evenement is een van de meest spectaculaire shows in Thailand en wordt live op televisie uitgezonden.

Jaar na jaar volgen duizenden kijkers het evenement om te zien welke transgender beauty uit Thailand de begeerde kroon zal winnen.

In de weken voorafgaand aan de grote finale zijn er in Bangkok verschillende indrukwekkende preview-evenementen georganiseerd. Deze evenementen geven het publiek een eerste blik op de kandidaten, hun talenten en de adembenemende kostuums die later het podium zullen verlichten. De previews verhogen niet alleen de voorpret, maar benadrukken ook de professionaliteit en hoge kwaliteit van de hele competitie.

De eerste preview vond al plaats op 13 februari 2026 en was een glamoureus en spannend evenement. Een van de gerespecteerde juryleden was Dr. Darin Phanthusak, vicevoorzitter van de holdingmaatschappij die het Tiffany Theater in Pattaya bezit. Haar deelname onderstreept het belang en prestige van de aanstaande competitie.

Met zo’n sterke start en groeiende spanning kunnen we ons verheugen op een fantastische avond aan het einde van de maand, vol elegantie, talent en onvergetelijke momenten.

Verslag door Olleke Bolleke in Pattaya

Tags:

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Leave the field below empty!