UPDATE | Opmerkelijk wending in de zaak van de mishandelde Russische jogger in Pattaya

PATTAYA:– De politie heeft de 40-jarige Khun Paisal Jetjaroen alias “Chicken” aangehouden wegens zijn vermeende betrokkenheid bij de mishandeling en beroving van de 54-jarige Russische toerist Gurov. Gurov heeft verklaard dat hij op gisternacht met een houten voorwerp op zijn hoofd werd geslagen en beroofd.

Lees ook> https://ollekebolleke.info/russische-man-tijdens-joggen-in-jomtien-overvallen/

Een gezamenlijke operatie leidde tot de arrestatie van Paisal, evenals tot die van de 38-jarige Khun Kitti Khamduang alias  “Wut”, die in verband werd gebracht met drugsbezit. Tijdens de actie werden 44 methamfetaminepillen en crystal meth aangetroffen.

Paisal heeft de aanval bekend, waarbij hij aangeeft te hebben gehandeld uit reactie op een vermeende aanranding van zijn dochter door Gurov. Hij zou Gurov hebben geslagen en vervolgens een ring en tas hebben gestolen.

Camerabeelden hebben de politie geholpen bij het traceren van Paisal. Tijdens zijn arrestatie werden er bovendien drugs aangetroffen. Beide verdachten hebben hun betrokkenheid bij de zaak erkend. 

Het is belangrijk te vermelden dat Paisal een strafblad heeft, en de politie zet het onderzoek voort.

Olleke Bolleke in Pattaya
Bron: ThailandTVnews

Tags:

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Leave the field below empty!