Twee Europeanen van 66 jaar op Phuket overleden

PHUKET:- Gisteren heb ik het trieste nieuws vernomen van twee mannen van 66 jaar die overleden zijn in het district Kathu op Phuket. De Duitse  Rainer werd dood aangetroffen in zijn woning in Kamala, waar hij alleen woonde. 

Het lijkt erop dat hij met enige gezondheidsproblemen kampte, wat erg tragisch is. Zijn dochters vonden hem op 8 juni, en hoewel er geen tekenen van inbraak of strijd waren, werd het lichaam voor autopsie naar het Vachira ziekenhuis gestuurd.

Aan de andere kant had een Deense toerist, Frank, een korte maar ongelukkige vakantie. Hij was ongeveer vijf dagen in Thailand toen hij in de badkamer van zijn woning in Patong overleed. Hij had wat gezondheidsproblemen en na een tijdje in de badkamer te zijn, vond men hem helaas overleden. Ook zijn lichaam gaat naar Vachira Phuket Hospital voor een autopsie.

Beide ambassade zijn inmiddels op de hoogte gesteld. Een treurig verhaal dat ons herinnert aan de kwetsbaarheid van het leven.

Olleke Bolleke in Pattaya
Bron: khaosod.co.th

Tags:

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Leave the field below empty!