Twee buitenlandse toeristen kwamen gisteren bij een botsing in Centraal-Thailand in de kreukels te liggen

Twee buitenlandse toeristen kwamen gisteren bij een botsing in Centraal-Thailand in de kreukels te liggen

HUA HIN/CHA-AM: Gisteren ging het even flink mis op de Cha-am–Pranburi omleidingsweg. Twee buitenlandse toeristen raakten gewond toen hun witte Toyota betrokken raakte bij een botsing met zes auto’s. Het gebeurde bij een beruchte U-bocht in Cha-am, wat leidde tot kilometerslange files.

De politie en reddingsdiensten kwamen snel in actie om de gewonden uit hun auto te bevrijden en naar het ziekenhuis te brengen. Het bleek dat de toeristenauto zomaar de rijbaan overstak en een kettingreactie veroorzaakte met onder andere twee pick-up trucks en een Mazda.

Een bestuurder van een van de pick-ups zei dat hij remde en uitweek, maar het was te laat. Het hele gebeuren zorgde voor een verkeerschaos, en er botsten zelfs nog vrachtwagens tegen elkaar.

De buurtbewoners maken zich al langer zorgen over die gevaarlijke U-bocht en hopen nu op snelle actie. Het onderzoek naar wat er precies gebeurde, is nog bezig.

Olleke Bolleke in Hua Hin

Tags:

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Leave the field below empty!