Twee aardbevingen in het Pai District van Noord-Thailand deden de grond schudden

MAE HONG SONG:- Noord-Thailand heeft te maken gehad met twee aardbevingen in het Pai-district van Mae Hong Son, wat heeft geleid tot verhoogde spanning onder de bewoners.

De eerste beving, met een kracht van 3,3 op de schaal van Richter, vond plaats in het Tambon Wiang Nuea, op een diepte van 4 kilometer. Slechts zes minuten later deed zich een tweede beving voor met een magnitude van 2,4 in het nabijgelegen Tambon Mae Hee, op een diepte van 1 kilometer.

Er zijn geen meldingen van verwondingen of schade, maar de incidenten hebben geleid tot evacuaties en verhoogde alertheid onder de lokale bevolking. De Aardbevingsbewakingsafdeling van de Thaise Meteorologische Dienst monitort de situatie en waarschuwt voor mogelijke naschokken.

Aan het begin van deze week vond er een beving van 1,2 magnitude plaats in Chiang Mai, die deel uitmaakte van een reeks van negen kleinere bevingen.

De destructieve beving van 7,7 magnitude in centraal Myanmar, waarvan de schokgolven tot in Bangkok voelbaar waren en resulteerden in de instorting van een gebouw met ten minste 60 doden, bijna iedere dag worden er nog slachtoffers geborgen.

Olleke Bolleke in Chiang Mai
Bron: https://www.prachachat.net/general/news-1796481

Tags:

Eén gedachte over “Twee aardbevingen in het Pai District van Noord-Thailand deden de grond schudden”

  1. Ik heb de app van TMD ook op mijn telefoon sinds kort en zie dat er vrijwel dagelijks toch wel (lichte) schokken zijn hier in Thailand

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Leave the field below empty!