PHUKET: Een buitenlandse gast zorgde gisteren voor het nodige spektakel in een hotel op Phuket toen hij met zijn poes naar binnen wilde, maar de toegang werd geweigerd. Het liep uit de hand toen hij het personeel bedreigde nadat ze hem vertelden dat huisdieren niet waren toegestaan.

Fotos gedeeld op de Facebook-pagina van Phuket Times, laat de man zien die met een zwart T-shirt en een doos met eten in de hand behoorlijk boos wordt. Hij schreeuwde, sloeg op de balie en smeet spullen op de grond. Alsof dat nog niet genoeg was, deed hij alsof hij een pistool op het personeel richtte.
Volgens het personeel begon het allemaal toen ze de man vertelden dat zijn poes niet welkom was. Hij reageerde als een boze kat zelf, trok zelfs een mes en maakte bedreigingen.

Online vonden mensen het gedrag van de man echt niet kunnen. Een vrouw zei dat ze dezelfde man eerder in een ander hotel in Patong had gezien, waar hij zich ook al misdroeg. Ze noemde hem de Pool met het korte lontje.
Een andere man merkte op dat hij de buitenlander vaak zag rondlopen zonder schoenen, met een schoudertas en altijd in hetzelfde shirt. Hij hield van laat uitchecken, maar had tot nu toe geen problemen meer veroorzaakt.
Het hotel ligt vlakbij Phuket International Airport. De lokale politie heeft nog geen commentaar gegeven, maar het is duidelijk dat deze man voorlopig niet op een vriendelijk welkom hoeft te rekenen.

