Politie Pattaya was vandaag vroeg uit de veren en heeft 36 Chinese onderdanen gearresteerd tijdens een inval op een drugsfeest.

Politie Pattaya was vandaag vroeg uit de veren en heeft 36 Chinese onderdanen gearresteerd tijdens een inval op een drugsfeest.

PATTAYA: Meerdere politie-eenheden hebben vannacht tijdens een inval in Pattaya een aantal aanhoudingen verricht. Deze razzia vond plaats in een gebouw aan de Pattaya Third Road. De operatie, geleid door kolonel Anek Sarathongyu, hoofdcommissaris van het politiebureau van Pattaya, werd uitgevoerd door meer dan 40 agenten van de Onderzoeksdivisie Regio 2.

De inval begon rond 03:30 uur, nadat de politie een tip had ontvangen over vermeend drugsgebruik in het pand, dat is ingericht met karaoke (KTV)-kamers op elke verdieping. Tijdens de doorzoeking waren twee kamers bezet door toeristen. Enkele aanwezigen probeerden te vluchten, maar agenten wisten alle 36 verdachten — zowel mannen als vrouwen — te arresteren.

Bij de eerste doorzoeking werd geen hard bewijs van drugs of andere contrabande aangetroffen. Politiefunctionarissen vermoeden dat de verdachten mogelijk aanwezige middelen hebben weggegooid of verborgen voordat de politie het pand binnenging. Desondanks zijn alle gearresteerden in hechtenis genomen voor nader onderzoek.

Kolonel Anek verklaarde dat de actie zorgvuldig was voorbereid op basis van de ontvangen tip en in samenwerking met regionale onderzoekers werd uitgevoerd. De gearresteerden zullen worden onderworpen aan drugstests en hun immigratiestatus zal worden gecontroleerd om vast te stellen of zij Thailand legaal zijn binnengekomen. Afhankelijk van de testresultaten en immigratieonderzoeken zullen vervolgacties en eventuele aanklachten worden bepaald.

Verslag door Olleke Bolleke vanuit Pattaya

Tags:

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Leave the field below empty!