PHETCHABURI:- De politie van Cha Am ontving een melding van een waakzame burger over een verdachte, een Thaise man met slechte bedoelingen, die het restaurant was binnengeslopen. Dit voorval vond plaats in een restaurant langs weg van Cha Am naar Pranburi, bij het kruispunt Huai Ta Phae. De politie reageerde onmiddellijk en ging samen met agenten van de recherche van het Politiebureau Cha Am naar de locatie om de situatie te onderzoeken.
De dader werd op heterdaad betrapt terwijl hij bezig was met het stelen van het metalen frame binnen het restaurant, met de bedoeling dit te verkopen. De agenten confronteerden de 46-jarige dader, geïdentificeerd als Khun Charn, een inwoner van Tambon Sam Phraya, en arresteerden hem ter plaatse.



Bij de inspectie van het restaurant bleek dat de glazen ruiten waren ingeslagen en dat er aanzienlijke schade was aangericht. Het metalen frame van de wanden was volledig verwijderd, en verschillende elektrische apparaten en bedrading waren gestolen. Slechts het betonframe van het restaurant bleef over, waardoor het restaurant niet meer kon functioneren.
Opmerkelijk is dat de eigenaar van het restaurant, Khun Charn, eerder had gevraagd om extra toezicht om inbraken te voorkomen, maar nooit had verwacht dat hij zelf de dader zou zijn. De recherche van het Politiebureau Chao Am heeft de misdadiger in eerste instantie overgebracht voor verdere juridische stappen.