Pattaya onderneemt rigoureuze stappen, gearresteerde nachtvlinders met rubbertjes worden, nadat zij een boete hebben betaald, het land uitgezet.

PATTAYA: Het was een avond zoals elke andere op het beroemde Pattaya Beach, tot plotseling meer dan 50 agenten in burger opdoken. Hun doel was het vangen van buitenlandse vrouwen die illegaal seksuele diensten aanbieden.

Wat daarna gebeurde, was een nauwkeurige operatie. De politieagenten deden zich voor als toeristen, de dames van lichte zeden trapten in deze val en werden direct gearresteerd.

 Condooms, glijmiddel en valse visa
De politie had genoeg bewijs. Bij alle vrouwen werden glijmiddelen en condooms van verschillende maten gevonden alsook vakgereedschap voor duidelijke bedoelingen.

Zeven van de gearresteerden kwamen uit Oezbekistan, zes uit Oeganda. Sommigen gaven aan als studentes te zijn binnengekomen. Maar veel van hen hadden hun visa al lang overschreden.

Aangiftes, uitzetting en inreisverbod
De vrouwen staan nu de volle strengheid van de wet te wachten. Ze werden naar het politiebureau in Pattaya gebracht, waar ze werden aangeklaagd voor het rekruteren voor prostitutie – straf: 1.000 baht per geval.

Maar het wordt nog zwaarder: wie zonder geldig visum in het land is, moet rekenen op maximaal twee jaar gevangenisstraf, een boete van 20.000 baht en een inreisverbod. Iedereen zou worden uitgezet.

Snelle Jelle, uw stadsreporter in Pattaya 

Tags:

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Leave the field below empty!