Oostenrijkers ontdekken de charme van Pattaya, waar de burgemeester vanachter zijn bureau vandaan komt om hen te verwelkomen.

PATTAYA:- Bekend om zijn gemoedelijke sfeer en heerlijke schnitzels, trekt de stad steeds meer Oostenrijkse toeristen aan. Pattaya richt zich op het uitbreiden van haar Europese fanbase met aantrekkelijke activiteiten.

Burgemeester Poramet Ngampichet ontving de Oostenrijkse ambassadeur Wilhelm Maximilian Donko tijdens een ontmoeting die gericht was op het versterken van de toeristische banden tussen beide landen. Hun gesprek ging over het stimuleren van Oostenrijks toerisme en culturele uitwisselingen.

Ambassadeur Donko benadrukte de aantrekkingskracht van Pattaya voor Oostenrijkers die op zoek zijn naar een ontspannen vakantie. De stad wil haar Oostenrijkse imago versterken op internationale reisbeurzen.

Ook werd er gesproken over het verbeteren van de infrastructuur en diensten voor Oostenrijkse bezoekers. Toekomstige initiatieven kunnen culturele uitwisselingen en educatieve programma’s omvatten.

“Toerisme draait om verbinding,” aldus Donko. Vorig jaar bezochten 2,1 miljoen Indiase toeristen Thailand. Nu kiest Thailand voor een gerichte aanpak om in te spelen op de groeiende Europese interesse.

Pattaya’s tropische charme en rijke cultuur bieden een sterk concurrentievoordeel. Voor Oostenrijk is dit een kans om zijn cultuur te delen en duurzame bruggen te bouwen in reizen en onderwijs.

Olleke Bolleke in Pattaya

Tags:

Geef een reactie