Ongeduldige “domme” buitenlander ontsnapt in Pattaya op het nippertje door onder dalende spoorbomen door te rijden.

Ongeduldige “domme” buitenlander ontsnapt in Pattaya op het nippertje door onder dalende spoorbomen door te rijden.

PATTAYA— Gistermiddag veroorzaakte een buitenlandse bestuurder in Soi Khao Talo, Pattaya, bijna een ernstig ongeluk door onder een dalende spoorboom door te willen rijden. Zijn Toyota 4WD-pickup bleef vastzitten vlak naast de spoorstaven, precies op het moment dat een olietrein naderde. 

De trein blies continu op de hoorn, en de machinist moest op het laatste moment vol op de noodrem trappen. De trein gleed verder over de rails en raakte slechts licht de voorbumper van de truck. Gelukkig vielen er geen gewonden en bleef de materiële schade beperkt.

Getuigen ter plaatse, waaronder een 34-jarige man die zich voordeed als Khun Cha, verklaarden dat de seinlichten en de spoorboom naar behoren werkten en dat het overige verkeer was gestopt toen de pickup doorging. Volgens hen eindigde de spoorboom op de motorkap van het voertuig, waardoor de bestuurder klem kwam te zitten en het voertuig direct naast het spoor tot stilstand kwam. Nadat de trein was gestopt en de machinist foto’s van de situatie had gemaakt, zette de bestuurder de pickup in de achteruit en reed via Soi Khao Talo weg.

Journalisten die later terugkeerden naar de overweg constateerden dat er waarschuwingsborden zijn geplaatst die automobilisten eraan herinneren te stoppen wanneer de seinen actief zijn. De videobeelden die veel op Thaise sociale media circuleerden, leidden tot felle kritiek op het roekeloze gedrag van de bestuurder.

De lokale autoriteiten zullen de beelden naar verwachting onderzoeken als onderdeel van een vervolgonderzoek.

Bron: PTTY news

Tags:

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Leave the field below empty!