Myanmarees in Zuid-Thailand aangehouden voor drugsgebruik en het stelen van damesondergoed voor eigen genot

SURAT THANI: De politie heeft een 28-jarige Myanmarese man aangehouden, beschuldigd van drugsgebruik, illegale binnenkomst en het stelen van damesondergoed om zijn seksuele verlangens te bevredigen.

De aanhouding vond plaats in Ban Thong Sala op Koh Phangan. Onder leiding van het Toeristenpolitie Bureau hebben agenten van de Koh Phangan Toeristenpolitie de verdachte, bekend als “Mr. Than”, in de kraag gevat. Hij was in het bezit van methamfetamine en een geel G-stringetje.

Tijdens het verhoor gaf de man toe geen paspoort te hebben en vertoonde hij onsamenhangend gedrag dat overeenkwam met drugsgebruik. De politie bevestigde dat hij eerder, op 11 augustus, was aangehouden op beschuldigingen van methamfetaminegebruik en illegale binnenkomst in Thailand.

Hij bekende recentelijk 15 methamfetaminepillen te hebben gekocht van een medeburger uit Myanmar voor 50 baht per stuk en consumeerde er drie voor zijn aanhouding. Verder gaf hij aan dat de drug zijn seksuele impulsen verhoogde, wat hem ertoe leidde damesondergoed te stelen uit lokale woningen. Hij rook aan het ondergoed om en seksuele bevrediging te bereiken. De man vertelde de politie dat hij geen vast adres had, vaak op openbare plaatsen sliep en zich tot diefstal wendde om zijn drugsverslaving te financieren.

De politie heeft hem aangeklaagd voor bezit van een narcoticum van categorie 1, gebruik van een narcoticum van categorie 1 en illegale binnenkomst in het koninkrijk. Hij blijft in hechtenis terwijl de juridische procedures plaatsvinden.

Olleke Bolleke in Zuid-Thailand 

Tags:

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Leave the field below empty!