PATTAYA:- Twee reddingsteams in Pattaya werden gealarmeerd naar aanleiding van meldingen over een man die van het balkon op de tweede verdieping van een woning aan Soi Yensabai was gevallen
.De 35-jarige man, wiens identiteit door de autoriteiten niet is vrijgegeven, laat ik hem maar “Wilde Willy” noemen werd aangetroffen door omstanders en vertoonde symptomen van verwardheid. Willy verklaarde dat hij vluchtte voor aanvallers die hem hadden gedrogeerd en ontkende betrokkenheid bij criminele activiteiten. Beelden van bewakingscamera’s toonden hem terwijl hij in de nabijheid van een kledingrek rommelde, voordat hij een poging deed om te ontsnappen, wat leidde tot zijn val.

Een getuige meldde dat de familie van de man zich binnen de woning bevond toen zij het geluid van de val hoorden en de camerabeelden controleerden. Redders constateerden dat Willy een erectie had en geen ondergoed droeg, wat aanleiding gaf tot speculaties over voyeurisme of andere ongepaste intenties.
De politie heeft criminele motieven niet uitgesloten en heeft slachtoffers aangespoord om een officieel rapport in te dienen, inclusief bewijs van de bewakingscamera’s, ten behoeve van verder onderzoek.
Er zijn tot op heden geen aanwijzingen gevonden voor de vermeende aanvallers.
Olleke Bolleke in Pattaya
Bron: https://thailandtv.news/man-falls-from-balcony-in-pattaya-claims-he-was-fleeing-attackers/