Kunstproject in Noord-Thailand eindigt in verzoening, Fransman maakt het weer keurig in orde!

Kunstproject in Noord-Thailand eindigt in verzoening, Fransman maakt het weer keurig in orde!

CHIANG MAI: Wat begon als een nachtelijk kunstproject van een 28-jarige Fransman eindigde in excuses, 20.000 baht en een schoonmaakborstel van Sorbo. Daniel dacht blijkbaar dat de deur van pizzeria Aunty’s Corner wel een “kleurtje” kon gebruiken en sprayde er het woord “IMMA” (moeder) op. Kunstzinnig? Mwah…!

De politie vond hem in een hotel, waar hij zijn daden bekende, de schade betaalde en geconfronteerd werd met een rechtszaak wegens vernieling en het overtreden van netheidregels. Dit was niet bepaald de carrièrestart die hij voor ogen had.

Gisteren kwam hij echter terug, vergezeld door de politie en toeristenpolitie, alsof het een verzoeningsdraaiboek was. Hij bood zijn excuses aan met een wai en begon met een kwast de deur zelf over te schilderen. De eigenaressen en het personeel hielpen vrolijk mee. Wat begon als een flinke blunder, veranderde plotseling in een gemeenschapsproject met een feelgood-factor.

De eigenaren lieten weten dat dit niet de eerste keer was dat hun deur als een vrij spel diende voor overmoedige artiesten, zowel lokaal als toeristisch.

Verslag door Olleke Bolleke in Chiang Mai.

Tags:

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Leave the field below empty!