PATTAYA:- Daar raakte een 43-jarige Indiase man gewond tijdens een uit de hardgelopen ruzie met zijn Thaise vriendin in hun appartement in Pattaya. Het voorval, dat zich kort na middernacht voordeed in Soi Kromtheedin 6, resulteerde in een aanval met een gebroken fles, waarbij de man letsel aan zijn borst en arm opliep.

Hulpdiensten arriveerden ter plaatse en troffen de man aan met ernstige steekwonden en aanzienlijk bloedverlies. In paniek verliet hij het appartement en vroeg de politie om assistentie. Hij ontving snel eerste hulp van vrijwilligers voordat hij naar het ziekenhuis werd gebracht.

De 29-jarige vriendin, Mod, legde uit dat de man de eigenaar van het appartement was. Het conflict ontstond tijdens het drinken van bier, waarbij de man aan haar trok en haar met een fles sloeg. In een poging zichzelf te verdedigen, gebruikte zij de scherpe rand van de gebroken fles.
De politie heeft Mod meegenomen voor verhoor en bekijkt de camerabeelden van het incident. De gewonde man blijft onder medische zorg en zal een verklaring afleggen zodra zijn toestand het toelaat, zo las ik in de Thaise media.
Olleke Bolleke in Pattaya
Bron: https://today.line.me/th/v2/article/mWmRLv2