In memoriam Rinus Berne

~ RINUS BERNE~

Geb. 25 augustus 1958
Helmond
Overl. 4 maart 2025
Sattahip

PATTAYA: Met een zwaar gemoed hebben wij vanavond het hartverscheurende nieuws vernomen over het overlijden van Rinus. Hoewel we ons goed bewust waren van zijn verslechterende gezondheid, kwam zijn overlijden als een onverwachte schok voor ons allemaal.

Jaren geleden maakten we voor het eerst kennis met Rinus, die met veel enthousiasme het “Kurhaus” in Soi 2 in Jomtien leidde. Na een korte terugkeer naar Nederland begon het horecabloed van deze markante persoonlijkheid opnieuw te stromen, en al snel nam hij het beheer over een bar in Jomtien op zich.

Enkele jaren later realiseerde hij zijn droom door café Marktzicht te openen. Dit café groeide al snel uit tot dé ontmoetingsplek in Jomtien, waar talloze medelanders samenkwamen voor een gezellige en onvergetelijke avond. Rinus zorgde er altijd voor dat er iets bijzonders te beleven viel, of het nu ging om live muziek, leuke evenementen of simpelweg een warm welkom. Zoals een dierbare vriend ooit treffend verwoordde: “Jouw ster zal stralen aan de hemel,” en dat is een waarheid die wij met volle overtuiging delen.

Rinus was een man die altijd recht door zee was. Hij sprak zijn gedachten en gevoelens zonder enige omweg uit, wat hem tot een unieke en eerlijke persoon maakte. Deze eigenschap maakte hem bijzonder geliefd en gerespecteerd bij zowel vrienden als kennissen.

In deze moeilijke tijd wensen wij niet alleen zijn familie en vrienden alle kracht toe om dit grote gemis een plek te geven, maar ook zijn vele gasten, die zijn warmte en gastvrijheid nooit zullen vergeten.

Olleke Bolleke in Pattaya

Tags:

3 gedachten over “In memoriam Rinus Berne”

  1. Jesus wat een schock.
    .
    Vorige week woensdag nog met hem gesproken..
    Wel graat mager, maar genoeg energie…
    Goede gastheer 🙏🙏🙏
    RIP RINUS 💔💔💔

    GR ROB

    Vanuit Nederland

  2. Ik ken hem niet persoonlijk, maar de woorden die Auke over hem heenstrooit zeggen heel veel over hoe Rinus door iedereen geliefd en gerespecteerd werd. Gecondoleerd aan iedereen die hun vriend moet gaan missen.
    Sterkte allemaal.

  3. Sterkte….
    Toen ik in pattay.
    Vroeger verbleef kwam ik veel bij hem .
    Met huib de tuinder jos de haring boer piet.de ouwe Fries.
    Was altijd gezellie
    Mooi tijden.
    Laat was ik nog bij markzicht…en
    Ja vanouds gezellie..
    Respect .voor deze man

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Leave the field below empty!