Gezochte Russische drugscrimineel met een visumoverschrijding van meer dan 10 jaar in Thailand opgepakt

PATTAYA:- De Thaise immigratiedienst in Chonburi heeft de Rus, de heer Mikhail, gearresteerd, die meer dan tien jaar in Thailand verbleef met een vervallen visum. Hij stond op de zoeklijst van Rusland vanwege drugsbezit.

Volgens kolonel Phanthana Nutchanart ontvingen de ambtenaren in oktober 2023 een tip over een verdachte Russische buitenlander die zich in Phuket en Chonburi ophield. De immigratieambtenaren ontdekten al snel dat hij géén onschuldig mannetje was.

De Russische autoriteiten hadden al een Interpol-roodvermelding tegen hem uitgevaardigd wegens drugsmisdrijven. Mikhail leefde jarenlang ongezien in Thailand, tot gisteren. Hij werd in het Tambon Nong Prue gearresteerd.

Na meer dan een decennium op de vlucht is de gezochte Russische drugscrimineel nu achter tralies. Een succesvol resultaat voor de Thaise immigratiedienst!

Olleke Bolleke in Pattaya

Tags:

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Leave the field below empty!