SATTAHIP: Een Duitse man heeft vlak voor de kerstdagen flink wat overlast veroorzaakt op de Bang Sare-markt in Sattahip. De man was dronken en zorgde voor chaos door spullen van verkopers te vernielen en zichzelf te verwonden. Hierdoor raakte de buurt in de war en moest de politie ingrijpen.

Toen agenten aankwamen, lag de man, wiens naam niet bekend is, op een bank en was hij behoorlijk dronken. Hij had al wat schade aangericht en mensen waren bang. Dit was niet de eerste keer dat hij zo tekeer ging; lokale bewoners hadden eerder al soortgelijke incidenten met hem meegemaakt.



Na wat lawaai en gegooide spullen schrokken bewoners en belden de politie. Na zijn aanhouding controleerde de politie zijn visum, dat nog geldig was. Hij kan nu een boete van maximaal 5.000 baht krijgen voor openbare dronkenschap, terwijl de schade die hij heeft aangericht ook wordt geregistreerd.
