PATTAYA:- De politie heeft een bende gewapende verdachten aangehouden in verband met de moord op de 53-jarige rundveehouder Sompong Boonmee in Nongprue, voortkomend uit een conflict over vermiste koeien.

Sompong, lokaal bekend als “Nid,” werd in zijn veestal met een jachtgeweer neergeschoten. Voorlopige rapporten wijzen op wraak als motief, waarbij de daders veronderstelden dat Sompong hun runderen had gestolen.
Gisteren arresteerden generaal Thawatchakiat Jindakuansong en Kolonel Natthapol Phongsuksakul de 40-jarige Wichai Sinklin, alias “Tuk,” de vermeende schutter, in een supermarkt op ongeveer 3 kilometer van de plaats delict.
De politie vond een jachtgeweer en een Isuzu D-Max pick-uptruck in Wichai’s veestal. Wichai bekende Sompong te hebben neergeschoten als reactie op provocerende opmerkingen. Bij Sompong’s stal ontdekte hij sporen van slacht, wat zijn vermoedens versterkte.
Later op de dag gaf een tweede verdachten, de 38-jarige Wanchai Jampaboup, alias “Neng,” zich over. Hij verduidelijkte dat hij slechts als verzorger optrad en dat Sompong’s opmerkingen de fatale schietpartij uitlokten. Neng ontkende eerdere geschillen met Sompong.

De derde verdachte, de 50-jarige Ninat, alias “Tu,” werd eveneens aangehouden, waarmee het trio dat verantwoordelijk is voor de misdaad compleet was.
Generaal Thawatchakiat prees de politie voor de snelle aanhouding van alle verdachten binnen 24 uur.
Olleke Bolleke in Pattaya
Bron: https://www.facebook.com/tmnnewscabletv?