Politie Phuket in Zuid-Thailand behaalt succes in de strijd tegen drugs met meer dan 40 arrestaties

PHUKET:- De recente intensivering van drugsraids in Phuket, als onderdeel van het nationale beleid “Geen drugs, geen dealers”, heeft geleid tot een indrukwekkend aantal van meer dan 40 arrestaties en aanzienlijke inbeslagnames van narcotica. Lokale autoriteiten zijn vastbesloten om binnen drie maanden drugs uit elk dorp te verwijderen, en hun inspanningen werpen vruchten af.

Onder leiding van gouverneur Sophon Suwannarat en provinciaal politiecommandant Sinlert Sukhum maken de autoriteiten gebruik van een sterke samenwerking tussen politie en vrijwilligers. Een opmerkelijke arrestatie was die van de 40-jarige Khun Plakorn, ook bekend als Korn, die in de Saphan Ruam Phoonphon-gemeente werd gepakt met 19,55 gram crystal meth en 80 methamfetaminepillen.

De speciale eenheid voerde ook een succesvolle operatie uit in Koh Sirey, waar een 37-jarige man werd aangehouden voor de verkoop van crystal meth aan jongeren. Later op de dag werd in Karon een man gearresteerd met 8,18 gram crystal meth, terwijl in het Kathu-district 24 bouwarbeiders positief testten op drugs.

In de Khao Noi-gemeente werden zeven methamfetaminepillen ontdekt, en in Patong testten acht personen positief op druggebruik.

Gouverneur Sophon rapporteerde trots dat er in totaal 43 arrestaties zijn verricht in slechts vier dagen, samen met een aanzienlijke hoeveelheid in beslag genomen drugs en waardevolle activa. Deze succesvolle campagne benadrukt de toewijding van de autoriteiten om de gemeenschap te beschermen en drugsuitbreiding tegen te gaan.

Olleke Bolleke in Zuid-Thailand 

Tags:

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Leave the field below empty!