HUA HIN: Hua Hin Airport gaat uitbreiden met een nieuwe vlucht van Hua Hin naar Phuket, die aan het begin van 2026 van start gaat. Deze route voegt wat extra opties toe voor zowel internationale bezoekers als lokale bewoners.


De directeur van de luchthaven, Khun Rattaphon Charoenphon, heeft bevestigd dat de landingsbaan met 60 meter wordt verlengd, als onderdeel van een groot project van 298 miljoen baht dat in mei 2025 begon en 480 dagen gaat duren. De ingang van de Phetkasem Road naar de luchthaven is tot 23 augustus 2026 gesloten.
Als je naar Hua Hin rijdt, neem dan de route via kilometerpaal 208+500 bij Palm Hills. Voor wie naar Bangkok of andere provincies gaat, zijn Bypass Road 37 of de omleiding via Hua Hin Soi 2 een optie. De zuidbound rijbaan bij de tunnel is momenteel dicht.

Er zijn ook andere grote infrastructuurprojecten aan de gang, zoals het verbreden van de tunnels. Deze upgrades zijn nodig voor toekomstige internationale vluchten.
De luchthaven richt zich nu vooral op binnenlandse vluchten, met AirAsia die de verbinding Hua Hin–Chiang Mai aanbiedt. De nieuwe route naar Phuket zal de connectiviteit verbeteren en meer bezoekers aantrekken. Chartermaatschappij Easy Air komt ook met een achtzitter, wat het aanbod van de luchthaven verder vergroot.
Er zijn ook verbeteringen aan de terminal in de maak, met plannen voor een café en lokale productstalletjes. De Supma koffiehuis heeft de kans gekregen om een café in de terminal te openen.
De herontwikkeling van Hua Hin Luchthaven is bedoeld om internationale vluchten mogelijk te maken. De nieuwe route naar Phuket wordt gezien als een belangrijke stap voor de toeristenindustrie van Hua Hin.