De digitale politie heeft een man in Noord-Thailand gearresteerd wegens de illegale online verkoop van kettingzagen

CHIANG MAI:- De verdachte is opgepakt voor het verkopen van kettingzagen en het bezit van zelfgemaakte vuurwapens. Na een onderzoek naar de Facebook-pagina “Kettingzaaghandel” ontving de afdeling cybercriminaliteit van het land een huiszoekingsbevel voor een woning in Chiang Mai.

Tijdens de inval vond de politie zeven Stihl-kettingzagen, 16 geleiderails en 12 kettingzaagkettingen. Daarnaast ontdekten zij illegale vuurwapens, waaronder een revolver en zelfgemaakte luchtgeweren. Geen van de wapens of kettingzagen beschikte over de vereiste vergunningen.

De verdachte heeft bevestigd dat hij de wapens als decoratie gebruikte en gebruikte kettingzagen van antiekwinkels kocht, deze repareerde en via Facebook te koop aanbood. De kettingzagen voldeden niet aan de wettelijke eisen, wat leidde tot de confiscatie van de items.

Hij wordt aangeklaagd voor illegaal bezit van vuurwapens en kettingzagen zonder vergunning en is in hechtenis genomen.

Olleke Bolleke in Chiang Mai

Tags:

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Leave the field below empty!