De Belgische Ronny zet zijn distilleerderij in Cha-am te koop en wil van zijn pensioen in Thailand gaan genieten.

De Belgische Ronny zet zijn distilleerderij in Cha-am te koop en wil van zijn pensioen in Thailand gaan genieten.

HUA HIN/CHA-AM: De Belgische Jeab Ronny, een goedlachse ondernemer pur sang die al 11 jaar in Cha-am woont, biedt zijn volledig operationele distilleerderij te koop aan nu hij met pensioen gaat. De vraagprijs bedraagt 8,4 miljoen THB voor de gehele onderneming.

Het bedrijf omvat 800 m² grond met een Chanote-eigendomsakte, een gebouw van 120 m², diverse machines en tanks, en een Müller-distilleerapparaat. Alle benodigde vergunningen zijn geldig en de distilleerderij is up-to-date. De distilleerderij produceert vodka, rum, gin en fruitlikeuren, en levert aan restaurants, bars, hotels en toeristen; er is ook export naar de EU.

Volgens Ronny zijn er geen leningen of schulden. De eigendomsoverdracht wordt geregeld via aandelenoverdracht van de LTD. Partijen die serieuze interesse hebben, kunnen contact opnemen via WhatsApp op +66 86 755 7756. Meer informatie is te vinden op de website van het bedrijf: www.kissspirits.com.

Ik wens deze hyperactieve ondernemer veel succes toe, hoewel in mijn twijfels heeft of hij de beloofde rust aankan, O druk baasje zoals hij is😂.

Verslag door Olleke Bolleke in Hua Hin

Tags:

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Leave the field below empty!