De badplaats Pattaya kijkt vol spanning uit naar de I.O.M. Regatta 2025 in Jomtien

PATTAYA: Deze week zat waarnemend burgemeester Kritsana Boonsawat een belangrijke vergadering voor om alles te regelen voor de “Jomtien I.O.M. Regatta 2025.” Deze spannende wedstrijd voor radiogestuurde zeilboten in de International One Meter (I.O.M.) klasse vindt plaats tegenover het Surf Kitchen Restaurant aan Jomtien Beach. 

Tijdens de vergadering kwamen overheidsfunctionarissen, relevante instanties en Wiphat Phromsuntorn, de president van de Radio-Controlled Sailing Club, bijeen om het evenement te bespreken.

De regatta, georganiseerd door het Toerisme en Sportkantoor van Pattaya in samenwerking met de Radio-Controlled Sailing Club en de Yacht Racing Association of Thailand, staat gepland van 31 oktober tot 2 november 2025, in het watersportgebied op Jomtien Beach (tegenover Jomtien Soi 4-5). 

Wat is het doel van dit event?
Radiogestuurd zeilen promoten, de toeristische aantrekkingskracht van Pattaya vergroten en de stad verder op de kaart zetten als Sportstad. Dit sluit mooi aan bij de duurzame ontwikkelingsdoelen van de stad voor sporttoerisme.

Tijdens de vergadering zullen ze belangrijke zaken bespreken zoals faciliteiten, veiligheid op het water en aan land, medische ondersteuning, de locaties voor de wedstrijden en hoe ze het I.O.M. evenement het beste kunnen promoten. 

Deze regatta trekt niet alleen lokale, maar ook internationale atleten en toeristen aan die van precisie en technologie in radiogestuurd zeilen houden. 

Pattaya blijft zich inzetten voor diverse watersporten en internationale evenementen, met als doel zich te vestigen als een regionaal sport- en toerismecentrum, wat goed is voor de lokale economie en de reputatie van zowel Pattaya als voor de provincie Chonburi.

Olleke Bolleke in Pattaya

Tags:

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Leave the field below empty!