PATTAYA:- De start van het nieuwe schooljaar is een bijzondere gelegenheid, en burgemeester Poramet Ngampichet, liefkozend “Burgemeester Beer” (hoe kan het ook anders) genoemd, heeft er alles aan gedaan om ervoor te zorgen dat onze jonge studenten een veilige en vrolijke start maken.

Op deze eerste schooldag heeft de stad Pattaya een prachtig initiatief gelanceerd om ouders te ontlasten: gratis schoolbussen voor leerlingen en elektrische golfkarretjes voor kinderen die van Koh Larn naar de hoofdsteiger reizen.

Met een glimlach en een warm welkom stonden de leraren klaar om de studenten ’s ochtends te begroeten, wat bijdroeg aan een positieve en feestelijke sfeer. Om de veiligheid van onze kinderen te waarborgen, zijn verkeerspolitie, openbare veiligheidsofficieren en ambtenaren van het stadsbestuur ingezet op belangrijke locaties om het verkeer in goede banen te leiden.

De reacties op sociale media zijn overweldigend positief; veel mensen waarderen dit geweldige initiatief. Er zijn echter ook vragen gerezen, zoals de beschikbaarheid van reddingsvesten voor studenten op boten en de controle van de verkeerszones nabij scholen. Veel ouders hopen dat het gratis vervoer binnenkort uitgebreid wordt naar meer scholen, zodat de financiële druk verder vermindert.
Met deze inspanningen toont Pattaya zijn toewijding aan de veiligheid en het welzijn van onze kinderen, en we kijken ernaar uit om samen een succesvol schooljaar tegemoet te gaan!
Snelle Jelle, uw stadsreporter in Pattaya