Britse vrouw in Zuid-Thailand gearresteerd voor het geven van “Sex Yoga” 

KHON PHANGAN: Een Engelse vrouw vond het “zeng” om op het eiland Koh Phangan”spicy yoga” lessen in een restaurant te geven, per sessie moesten de cursusleden 400 baht betalen.  Helaas vond de lokale politie dit geen goed idee, vooral omdat haar werkvergunning hier niets over vermeldde.

Deze ochtend, 5 november, ontving de plaatselijke toeristenpolitie een tip over deze ongebruikelijke yogasessies. De tipgever stuurde screenshots van een Facebook-post over “Tantra Yoga”-lessen die elke dinsdag plaatsvonden.

Tijdens de inval betrapten ze de 40-jarige Maria, die haar paspoort en werkvergunning als Customer Relations Manager liet zien. Ze was druk bezig met haar buitenlandse yogi’s en verdiende een leuk zakcentje per deelnemer, waarvan een deel naar de restauranthouder ging. Blijkbaar had ze op 17 oktober al een soortgelijke sessie gehouden.

Toen de politie verder onderzoek deed, vonden ze toegangstickets, flyers voor “Tantrische Massage voor Stellen” en een notitieboek vol met lessen over “Heilige Seksualiteit in Tantric Yoga.” De autoriteiten beschouwden dit als een duidelijke schending van het Buitenlandse Werkgelegenheidsdecreet, aangezien haar yogawerk niet op haar vergunning stond. Ze werd daarom naar het politiebureau meegenomen.

Blijkbaar is ze niet de eerste die dit probeert. Een Poolse YouTuber had eerder ook al problemen voor het aanbieden van soortgelijke lessen. De autoriteiten zijn vastberaden om zulke avontuurlijke activiteiten een halt toe te roepen om de reputatie van het eiland te beschermen. Luitenant-generaal Saksira Phueak-arm wil dat de toeristenpolitie dit soort grappenmakers stevig aanpakt.

Olleke Bolleke in Zuid-Thailand 

Tags:

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Leave the field below empty!