BMW-bestuurder parkeert zijn vehicle in karaoke bar in Centraal-Thailand, 8 Thaise bezoekers waren niet meer in staat de hoge noten te halen

BMW-bestuurder parkeert zijn vehicle in karaoke bar in Centraal-Thailand, 8 Thaise bezoekers waren niet meer in staat de hoge noten te halen

SAMUT PRAKAN: in een verwoede poging om zijn parkeerervaring naar een hoger niveau te tillen, reed een bestuurder van een zwarte BMW zijn auto recht een karaoke bar in Samut Prakan’s Bang Phli-district binnen. Dit gebeurde gisteravond laat, en zorgde voor acht gewonden, inclusief de bestuurder zelf.

De botsing vond plaats rond 23.55 uur op de Sri Waree Noi Road. Volgens het Samut Prakan Rescue Centre kwamen reddingswerkers snel ter plaatse en vonden ze zeven lichtgewonde mensen, waaronder personeel en klanten van de bar. Gelukkig had niemand ernstige verwondingen.

De BMW had zich een weg gebaand door tafels en stoelen, alsof het een nieuwe vorm van interieurontwerp was. Ook twee geparkeerde voertuigen buiten de bar werden niet gespaard.

De bestuurder, die nog niet is geïdentificeerd, gaf toe dat hij eerder op een golfbaan bier had gedronken. Hij herinnerde zich niet precies hoe hij in de bar was beland, vooral omdat de weg kaarsrecht is.

Na een alcohol test in een nabijgelegen ziekenhuis heeft de politie de bestuurder in hechtenis genomen.

Olleke Bolleke in Centraal-Thailand 

Tags:

Eén gedachte over “BMW-bestuurder parkeert zijn vehicle in karaoke bar in Centraal-Thailand, 8 Thaise bezoekers waren niet meer in staat de hoge noten te halen”

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Leave the field below empty!