Tankstations in Thailand introduceren zelfbediening, 40 satang korting per liter via BluePlus-app.

Tankstations in Thailand introduceren zelfbediening, 40 satang korting per liter via BluePlus-app.

BANGKOK: PTT Station voert zelfbediening in bij tankstations en geeft klanten direct 40 satang korting per liter via de nieuwe BluePlus-app. De maatregel moet tanken sneller en goedkoper maken, vooral tijdens drukke uren.

Volgens PTT kunnen chauffeurs met de app het volledige tankproces zelf beheren: van betaling tot bon. De service geldt voor alle brandstofsoorten, inclusief E20. PTT zegt dat de korting een stimulans is voor automobilisten om te kiezen voor zelfbediening en zo wachttijden te verminderen.

Khun Phetthong Thongyai, CEO van PTT, noemt de stap “een eenvoudige en slimme ervaring” en ziet het als een belangrijke stap in de digitale transformatie van de keten. PTT benadrukt dat moderne betaalmethoden, zoals credit- en betaalkaarten, veilig in de app kunnen worden gebruikt en dat er een automatisch puntensysteem komt om klantloyaliteit te belonen.

PTT meldt dat de dienst inmiddels landelijk beschikbaar is en dat het bedrijf het zelfbedieningsaanbod naar meer dan 50 stations wil uitbreiden. Deelnemende locaties zijn te vinden via de BluePlus-app en de Facebookpagina van PTT Station.

Voor vragen is de klantenservice van PTT 24/7 bereikbaar via 1365 of 02-239-9997.

Verslag door Olleke Bolleke vanuit Pattaya

Tags:

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Leave the field below empty!