Voetballers in het noordoosten van Thailand gearresteerd voor online loterijfraude

Voetballers in het noordoosten van Thailand gearresteerd voor online loterijfraude

ISAAN: In Maha Sarakham, zijn vier amateurvoetballers opgepakt omdat ze een illegale online loterij runden. Dit gebeurde na een politie-inval in hun gehuurde huis. Het Cyber Crime Investigation Bureau (CCIB) deed een inval nadat ze een tip hadden gekregen over illegaal gokken via een populaire LINE-account. De jongens die zijn gearresteerd zijn de 26-jarige Pisut, de 29-jarige Chakrapat, de 28-jarige Chainarong en de 26-jarige Chanathip. Ze worden beschuldigd van het runnen van ongeoorloofde online loterijkamers.

De onderzoekers vonden een LINE-account met de naam “Ban Chok Nampha” waar meer dan 2.000 mensen lid van waren. Via dit account kon je wedden op Thaise staatsloterijen en buitenlandse trekkingen. Pisut gaf toe dat hij het account had gemaakt en beheerd, met hulp van de andere jongens.

Ze vertelden dat ze hun geld verdienden met voetballen, maar dat ze de loterij erbij zijn gaan doen om wat extra inkomen te krijgen. Elk van hen verdiende tussen de 5.000 en 10.000 baht per maand met deze illegale gokpraktijken. 

De jongens zijn aangeklaagd voor het organiseren van illegaal online gokken, en de politie kijkt nu naar andere mogelijke connecties.

Olleke Bolleke in de Isaan 

Tags:

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Leave the field below empty!