De loco-burgemeester van Pattaya ging de zee op om het Sea Walker-programma op Koh Larn te controleren

PATTAYA: Gisteren rond half elf ’s ochtends, ging Khun Wuttisak, de vice-burgemeester van Pattaya, samen met team andere ambtenaren een kijkje nemen bij de toeristenboten voor het Sea Walker-programma in Pattaya-Koh Larn.

Khun Wuttisak vertelde dat de stad een bijeenkomst had gehouden met de mensen die de onderwaterwandelingen organiseren. Het ging over hoe ze alles netjes en veilig kunnen houden. Iedereen die dit soort activiteiten organiseert, heeft een vergunning nodig en moet jaarlijks betalen. Ze moeten ook gecertificeerde instructeurs hebben om te zorgen dat de koraalriffen en het zeeleven niet lijden onder deze activiteiten.

Er werd gekeken of alles goed was voorbereid voor de onderwaterwandeling. De vergunningen worden niet zomaar uitgedeeld; het gemeentebestuur moest eerst zeker weten dat alles klopt. Er werd ontdekt dat er nog wat miste, zoals een afvalwatertank, maar de septictank was wel in orde. Qua veiligheid was het prima geregeld, met een beperkte duikdiepte en goede begeleiding. 

Over het algemeen was de inspectie best wel oké, dus duiken maar!

Olleke Bolleke in Pattaya

Tags:

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Leave the field below empty!