đŸŽ„| Wie heeft deze Robert in Noord-Thailand gezien❓Hij loopt mank, heeft zwart haar en verspreidt een opvallende geur.

LAMPANG:- Daar heeft een gebeurtenis viraal aandacht getrokken: een buitenlandse staatsburger genaamd Robert heeft een rekening van 700 baht voor een massage niet betaald, wat voor onrust in de stad zorgt.

Robert, die werd beschreven als sterk geurende man, met korte zwarte haar en een opvallende hink, ontving een twee uur durende massage in Ann’s massagesalon. Na het aanbod van een douche verklaarde hij gebrek aan contant geld en beloofde hij geld te halen bij een nabijgelegen geldautomaat. 

Toen Ann hem wilde begeleiden, weigerde hij, wat haar scepsis versterkte. Voor de zaak ontmoette Robert een baht-buschauffeur, die ook op een betaling hoopte. Het bleek dat deze chauffeur eveneens door Robert was bedrogen. Roberts laatste actie in een karaokebar leidde tot onbetaalde rekeningen van meer dan 10.000 baht. In de ontstane verwarring ontsnapte Robert zonder zijn schulden te vereffenen.

Ann, de eigenaresse van de salon, en andere lokale ondernemers die ook slachtoffers van Roberts acties waren geworden, meldden deze voorvallen bij de politie.

Klik hier om de video te bekijken!

Ondanks de inspanningen van de politie is Robert nog steeds op de vlucht, wat ondernemers in alarmtoestand heeft gebracht. De situatie heeft ertoe geleid dat bedrijven steeds voorzichtiger omgaan met onopvallende klanten om toekomstige verliezen te voorkomen.

De massagebranche, een essentiële sector van het Thaise toerisme, past haar procedures aan om dit soort incidenten in de toekomst beter te voorkomen. Terwijl de zoektocht naar Robert doorgaat, blijft het voorval een belangrijke waarschuwing voor lokale bedrijven om alert en waakzaam te zijn om zich te beschermen tegen soortgelijke gebeurtenissen.

Olleke Bolleke in Noord-Thailand 

Tags:

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Leave the field below empty!