5 baht extra, maar nog steeds een hit, Jae Ple houdt rijstkraam in Pattaya draaiende 

5 baht extra, maar nog steeds een hit, Jae Ple houdt rijstkraam in Pattaya draaiende 

PATTAYA: Goed nieuws voor je portemonnee… nou ja, half goed. Het basilicumrijstkraampje “Khrua Khun Nai Khiao” heeft z’n iconische 30 baht-bordje iets opgeschroefd: voortaan betaal je 35 baht voor een bordje.

Eigenaar Rattanaporn Chueachuchart in de stadsgangen bekend als “Jae Ple” zegt dat het niet anders kon. “Alles is duurder geworden — van verse ingrediënten tot droge spullen en verpakkingen. We hebben de prijs zo lang mogelijk vastgehouden, maar het is niet meer te doen.” 

Mijn filosofie? “Beter te duur als niet te koop.”is nog steeds mijn credo!

De vaste klanten trekken hun schouders op en blijven komen. Velen vinden 35 baht nog steeds een prima prijs voor zo’n smakelijke, snelle hap. 

En Jae Ple? Die blijft hard werken aan kwaliteit en smaak: lekker, betaalbaar en waar voor je geld — ook met die extra vijf baht.

Jelle van dinther, jullie stadskronikeur in Pattaya

Tags:

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Leave the field below empty!