ISAAN: Wat een naar voorval weer, een 40-jarige vrouw werd door de bliksem dodelijk getroffen terwijl ze haar negen koeien naar de stal bracht omdat het begon te spoken met onweer. Deze tragedie gebeurde in een rijstveld in Na Sai. Ze had de koeien veilig binnen, liep terug naar haar brommer en kadeng de bliksem trof haar recht op het hoofd en was op slag dood.

Haar man met wie zijn vier jaar getrouwd stond erbij en keek ernaar, de man is kapot van verdriet, hij had geen afscheid kunnen nemen. De zus en zwager hoorden de donderslagen en kwamen kijken. Toen rond riepen en kregen geen antwoord, vonden haar man huilend bij de vrouw op de grond.

De familie hield gisteren de crematie in Wat Amphawanaram (ook Wat Ban Don Muang). De dorpsregels zijn hier streng: zo’n onnatuurlijke dood mag rond blijven hangen, dus snel naar de tempel om te cremeren om verder ongeluk te voorkomen.
Verslag door Olleke Bolleke in de Isaan
