Toeristenpolitie helpt gedesoriënteerde Nederlandse jongen in Pattaya.

Toeristenpolitie helpt gedesoriënteerde Nederlandse jongen in Pattaya.

PATTAYA: Gisteren verleende de toeristenpolitie in Pattaya dringende bijstand aan een Nederlandse jongen die volledig gedesoriënteerd was. Hij was zichtbaar van slag: hij huilde onophoudelijk, reageerde prikkelbaar en leek ernstig verward. 

Af en toe vertoonde hij korte episodes van afwijkend gedrag, in het officiële verslag aangeduid als een zogenoemde “flex”-periode. Hij kon geen informatie geven over zijn verblijfplaats en had geen identiteits- of reisdocumenten bij zich.

De aanwezige beveiligingsmedewerkers erkenden de ernst van de situatie en coördineerden hun optreden onmiddellijk met de medische nooddiensten en de ambassade van zijn land. 

Nadat deze instanties waren ingeschakeld en aanwijzingen hadden gegeven, werd geregeld dat zijn vrienden op de hoogte werden gesteld en naar het bureau kwamen om hem veilig op te halen en verdere zorg te verlenen.

Verslag door Olleke Bolleke in Pattaya

Tags:

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Leave the field below empty!