Thaise man tijdens het vissen Mab Prachan-meer bij Pattaya beroofd van zijn bovenkleding en motor.

Thaise man tijdens het vissen Mab Prachan-meer bij Pattaya beroofd van zijn bovenkleding en motor.

PATTAYA — Wat bedoeld was als een ontspannen visuitje bij de Mab Prachan-stuwdam, veranderde voor de 61-jarige Khun Anon in een gênante vertoning. Nadat hij zijn witte-blauwe Honda Wave 125, zijn kleding en persoonlijke spullen keurig op de oever had achtergelaten en het water in was gedoken, trof hij bij terugkomst niets meer aan dan zijn onderbroek, een helm en een paar slippers.  

In zijn onderbroek strompelde hij langs de provinciale weg, waarop bezorgde omwonenden de gemeentelijke handhavers van Pong inschakelden. Die brachten hem direct naar het politiebureau van Nongprue, waar hij aangifte deed van diefstal.  

Tijdens het vissen had Anon nog een man en een vrouw op een motorfiets bij de dam zien rijden, maar of zij bij de diefstal betrokken zijn, is nog onduidelijk. De politie bekijkt inmiddels camerabeelden rond de stuwdam en zet speurhonden én patrouilles in om de gestolen Honda op te sporen.  

Zodra de motorfiets is herenigd met de eigenaar, hopen de autoriteiten de dader(s) snel aan te houden en voor de rechter te brengen.  

Bron: NewsinTh

Tags:

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Leave the field below empty!