Neem vaker een bloemetje mee, een trend die momenteel door vele jongeren en toeristen in Noord-Thailand gevolgd wordt.

CHIANG MAI — De bloemenmarkt van Chiang Mai profiteert volop van een nieuwe trend waarbij verse bloemenkransen als haaraccessoire worden gedragen. Jongeren en toeristen laten zich massaal stylen en trekken vervolgens naar de nabijgelegen brug over de Ping rivier voor foto’s en video’s.

De trend ontstond onder Gen Z-jongeren in Bangkok, die hun haar versierden met verse bloemenkransen en de beelden deelden op sociale media. Nadat bekende acteurs en influencers het voorbeeld volgden, groeide de stijl uit tot een landelijke rage.

Ook bloemisten en haarstylisten in Chiang Mai spelen daarop in. Zij bieden haarstyling met een verse bloemenkrans aan vanaf 150 baht. Klanten kunnen hun look uitbreiden met verse lotusbloemen, die afzonderlijk verkrijgbaar zijn voor 70 baht per boeket van tien bloemen.

De populariteit van de trend zorgt voor extra levendigheid op de lokale bloemenmarkt. Na hun behandeling begeven veel bezoekers zich naar de Chansom-brug, ook bekend als Khua Khaek. 

De brug is inmiddels uitgegroeid tot een populaire locatie voor foto’s en video’s in een eigentijdse Thaise stijl.

Bron: Mgronline 

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Leave the field below empty!