Inbrekers weten een luxewoning in Centraal-Thailand binnen te dringen en nemen voor miljoenen aan designerartikelen mee.

Inbrekers weten een luxewoning in Centraal-Thailand binnen te dringen en nemen voor miljoenen aan designerartikelen mee.

PRACHUAP KHIRI KHAN — In de nacht van 6 op 7 augustus is in Wang Phong in het district Pran Buri, een in de muur verankerde kluis uit een luxe woning verwijderd, samen met sieraden, horloges, documenten en veertien designer­tassen. De bewoonster zakenvrouw Kornchawan en haar buitenlandse echtgenoot, waren op dat moment afwezig.

Een huisbediende ontdekte de inbraak toen zij vroeg in de ochtend de woning betrad. Onderzoek wijst uit dat een badkamerdeur was geforceerd en een raamhor was doorgesneden, vermoedelijk de vluchtroute van de daders. Forensisch specialisten van het politiebureau Pran Buri hebben ter plaatse vingerafdrukken en ander bewijsmateriaal veiliggesteld, terwijl agenten camerabeelden in de omgeving analyseren.

Volgens de aangifte zijn de volgende zaken gestolen:

• Veertien designer­tassen van onder meer Louis Vuitton, Gucci, Chanel, MCM en Christian Dior (modellen door eigenaresse gespecificeerd).
• Goudsieraden en luxe horloges.
• Contante cheques.
• Drie kentekenboeken voor auto’s en motoren.
• Eigendomsaktes van grond.
• Twee Duitse paspoorten en één Thais paspoort.
• Huissleutels.

Khun Kornchawan heeft buurtbewoners, tweedehands­winkels, pandhuizen en handelaren in pre-owned designerartikelen dringend verzocht verdachte aanbiedingen direct bij de politie te melden. Voor informatie die leidt tot arrestatie van de dader(s) en teruggave van de gestolen spullen is een beloning uitgeloofd.

De zaak is in behandeling bij luitenant Phtawan Siamnad van het politiebureau Pran Buri. Getuigen en mensen met informatie worden opgeroepen contact op te nemen met het bureau.

Bron: khaosod

Tags:

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Leave the field below empty!