SAM KHOK – Je zult er maar werken: sta je achter het fabrieksterrein tussen de bananenplanten, kijkt een twee meter lange krokodil je ineens recht in de ogen aan! Het overkwam een medewerker uit Myanmar bij Ricon Engineering Systems in het district Sam Khok. De man schrok zich uiteraard het lazarus en rende in volle paniek de fabriek in om zijn 30-jarige collega Nattaphas te waarschuwen.

Meteen werden de autoriteiten gebeld, en die troffen het donkere reptiel inderdaad aan in het groen. Het beest lag daar stil op de grond, maar liet wel gestaag zijn indrukwekkende kaken klappen. Het bleef al snel niet stil in de buurt; nieuwsgierige buurtbewoners stroomden toe om het ongewone tafereel met eigen ogen te aanschouwen.
Waar komt deze schuchtere vriend vandaan?

De rijstvelden in de omgeving hebben recentelijk onder water gestaan. Nu het waterpeil weer daalt en de hoger gelegen dijkjes droogvallen, is de krokodil waarschijnlijk meegevoerd door de stroom en doorgewandeld naar de bananenbomen voor een welverdiende pauze.
In Bang Pho Nuea kijken ze hier flink van op, want krokodillen zijn in deze hoek van Pathum Thani een uiterst zeldzame verschijning. De provinciale Visserijdienst is op de locatie geweest en bereidt een veilige vangactie voor.
Tot die tijd luidt het advies van de politie kort maar krachtig: blijf op veilige afstand en ga vooral niet zelf voor Freek Vonk spelen!
Bron: wlIsan

Reacties
Nog geen reacties — wees de eerste!