PHUKET — Een hotelier op Phuket heeft een Franse toerist een envelop met eurobiljetten teruggegeven die hij na zijn vertrek in een kledingkast had laten liggen. Een schoonmaakster van OASIS Phuket Airport ontdekte het geld tijdens het opruimen van de kamer. De toerist was inmiddels doorgereisd naar Koh Samui, maar eigenaar Guy Petcharat wist hem te bereiken.
De Fransman reisde terug naar Phuket om zijn geld op te halen. De inhoud van de envelop vertegenwoordigde een waarde van ongeveer 100.000 Thaise baht, omgerekend circa 2.800 euro.
Volgens Petcharat was de gast zichtbaar opgelucht. Als dank gaf hij de hotelier een fooi van, ja welgeteld …….100 baht.
„Eerlijkheid duurt het langst”, lijkt de boodschap van de hotelier. „Als een gast iets achterlaat, moet het worden teruggegeven, zo verklaarde de hotelier.
Bron: Thaiexaminer

Reacties
Op dit artikel zijn 2 reacties geplaatst.
En dan zeggen ze dat wij Hollanders gierig zijn...
Ik geef al 100 baht als de bezorger 6 dozen Leo voor mij de trap op brengt .