Kunt u mij de weg naar Hua Hin vertellen? meneer

Kunt u mij de weg naar Hua Hin vertellen? meneer

HUA HIN: Reizigers tussen Hua Hin, Cha-am en Bangkok moeten rekening houden met langere reistijden nu twee delen van de Rama II-weg bij de Bang Khun Thian-brug 24 uur per dag deels worden afgesloten voor brugwerkzaamheden. De Expressway Authority of Thailand (EXAT) meldt dat de maatregel tot maximaal vier maanden kan duren.

De werkzaamheden zijn opgesplitst in twee fasen. Van 11 tot 22 februari 2026 wordt het wegvak tussen Saeng Chan Liquor Distillery en Nakornthon Hospital (km 6+350–7+500) gedeeltelijk afgesloten; de tweede fase op de brug bij de Bang Khun Thian-aansluiting (km 9+500–10+700) loopt sinds 11 februari en duurt naar verwachting tot 15 juni 2026, of totdat de werkzaamheden zijn afgerond. In beide fases blijven één tot twee rijstroken beschikbaar en de frontage road van Rama II blijft open.

EXAT benadrukt dat de afsluitingen nodig zijn voor de installatie van brugcomponenten en zegt dat strikte veiligheidsmaatregelen zijn genomen en dat aannemers nauwlettend worden gecontroleerd. De autoriteit verontschuldigt zich voor het ongemak en zegt het project te bespoedigen om de normale verkeerssituatie te herstellen.

Weggebruikers wordt geadviseerd extra reistijd te plannen, waarschuwingsborden en verkeersinstructies op te volgen en waar mogelijk alternatieve routes te nemen, zoals Ekachai Road, Bang Khun Thian–Chai Thale Road en Sakae Ngam Road.

Verslag door Olleke Bolleke in Centraal-Thailand 

Tags:

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Leave the field below empty!