De ambtenarij van Hua Hin heeft een inspectie uitgevoerd bij een restaurant in Khao Takiab vanwege een verlopen vergunning.

De ambtenarij van Hua Hin heeft een inspectie uitgevoerd bij een restaurant in Khao Takiab vanwege een verlopen vergunning.

HUA HIN: In een opmerkelijke actie heeft een taskforce een bekend restaurant in Khao Takiab, Hua Hin, onder de loep genomen. Dit gebeurde, na meldingen van bezorgde burgers dat er bosgrond werd gebruikt zonder de juiste vergunning.

Bij aankomst ontdekte het team dat het restaurant nog steeds in bedrijf was. De manager van de zaak leidde de inspecteurs rond, terwijl een juridische adviseur de ontwikkelingen nauwlettend volgde. Tijdens de inspectie werd vastgesteld dat het restaurant een oppervlakte van 6 rai, 3 ngan en 60 vierkante wah besloeg.

Wat het nog interessanter maakte, was dat hoewel het restaurant ooit toestemming had gekregen om in het bos te bouwen, inmiddels was die vergunning verlopen en niet vernieuwd. Dit heeft geleid tot ernstige zorgen bij de autoriteiten, die nu van plan zijn juridische stappen te ondernemen tegen het bedrijf voor schending van de Boswet.

De zaak rond de gebouwen op het terrein is inmiddels doorverwezen naar de gemeentelijke autoriteiten van Hua Hin. Zij zullen bepalen welke verdere maatregelen nodig zijn volgens de bouwvoorschriften. 

Het lijkt erop dat deze inspectie nog een lang staartje zal krijgen.

Verslag door Olleke Bolleke in Pattaya

Tags:

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Leave the field below empty!