Duitse toerist barst in Zuid-Thailand na betrapt te zijn op diefstal, in tranen uit!

Duitse toerist barst in Zuid-Thailand na betrapt te zijn op diefstal, in tranen uit!

PHUKET: Een 25-jarige Duitse toerist heeft zich flink in de problemen gewerkt in Phuket. Hij pikte 2000 baht (±50 euro) uit een spa terwijl de kassier even weg was. De bewakingscamera nam alles op.

De volgende avond kwam hij terug om sorry te zeggen en het geld te geven, maar de eigenaar had al de politie gebeld. Politie en immigratie arresteerden hem daarop.

Op het bureau barstte hij in tranen uit en bekende. Volgens de politie handelde hij impulsief en heeft hij spijt.

Het onderzoek loopt nog, de politie denkt namelijk dat hij mogelijk niet alleen handelde en zoekt twee verdachten. Of zijn medewerking zijn straf vermindert, is nog onduidelijk.

Kortom: zelfs kleine diefstallen in Thailand kunnen grote gevolgen hebben — arrestatie, aanklacht of zelfs een inreisverbod.

Olleke Bolleke in Zuid-Thailand 

Tags:

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Leave the field below empty!