CHIANG MAI: Twee Duitse toeristen zijn gearresteerd in Chiang Mai voor het vandaliseren van een hotelkamer, wat meer dan 200.000 baht schade veroorzaakte, aldus de politie op 25 december 2025. Ze werden aangehouden nadat ze het hotel zonder vergoeding hadden verlaten, na klachten van het hotel.
De verdachten boekten Kamer 509 van 18 tot 21 december 2025. Tijdens hun verblijf raakten ze ontevreden over de hotelservices en beschadigden ze hotelbezittingen. Na het incident diende het hotel een formele klacht in bij de politie.

Arrestatiebevelen werden uitgevaardigd door de Chiang Mai Kwaeng Rechtbank. De politie vond de verdachten in een ander hotel en hield hen aan. Beide verdachten, fraulein Linda (21) en Herr Nikita (38), staan onder beschuldiging van schade aan eigendommen. Ze zijn overgebracht naar het Phuping Ratchanivet Politiebureau voor verdere juridische stappen.
Buitenlandse bezoekers moeten zich net als Thaise burgers aan de wet houden.
