Hotellift in Pattaya weigert, drie personen zaten meer dan een uur te puffen en te zuchten

Hotellift in Pattaya weigert, drie personen zaten meer dan een uur te puffen en te zuchten

PATTAYA: Deze vrijdagmorgen zijn drie personen uit een glazen lift in een hotel in Pattaya gered, nadat ze meer dan een uur in de cabine vastgezeten hebben. Hulpverleners moesten het glas van de lift inslaan om hen te bevrijden.

Het Sawang Boriboon Thammasathan Rescue Centre ontving vanmorgen rond 4.10 uur op 26 december een melding dat mensen vastzaten in een lift in een hotel aan Soi Yen Sabai in Zuid-Pattaya, in het Tambon Nongprue. Hulpverleners haastten zich onmiddellijk naar het hotel.

Op de begane grond van het hotel vonden de responders een glaslift met drie mensen binnenin: een Thaise vrouw, een hotelbeveiligingsmedewerker en een buitenlander. Allen leken uitgeput en hadden moeite met ademhalen na bijna een uur vastzitten in de lift.

Hulpverleners en politie probeerden aanvankelijk de liftdeuren met gereedschap te forceren, maar na ongeveer 10 minuten vertoonden de vastzittende personen tekenen van toenemende zwakte en kortademigheid. Het team besloot toen het glas in te slaan met een brandblusser om een opening te creëren. Alle drie werden veilig naar buiten gebracht, wat zichtbaar opluchting teweegbracht bij de aanwezigen.

Hulpverleners verleenden eerste hulp voordat ze de slachtoffers aan het hotelpersoneel overhandigden voor nauwlettende monitoring.

Volgens de beveiligingsmedewerker van het hotel begon het voorval toen de buitenlandse gast met een taxi bij het hotel arriveerde, maar geen contant geld had om de rit te betalen. De groep ging de lift in om naar een kamer te gaan om geld te halen. Aanvankelijk zaten er vier mensen in de lift: de buitenlandse gast, de beveiligingsmedewerker, de taxichauffeur en de Thaise vrouw.

De lift gaf een overbelastingswaarschuwing, waardoor de taxichauffeur uitstapte. Nadat de deuren gesloten waren, functioneerde de lift van geen kanten met en kon deze niet meer geopend worden. 

Hotelpersoneel probeerde het probleem op te lossen, maar zonder succes, waarna ze de politie en hulpdiensten om hulp gebeld werden.

Olleke Bolleke in Pattaya

Tags:

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Leave the field below empty!